Paylaş

1- 2019’a dair 10 dijital pazarlama tahmini

EMEA bölgesinin dört bir yanındaki Google uzmanları, 2019’da dijital pazarlama stratejilerine etki edecek sektör gelişmelerini yılbaşında bizlerle paylaştı. Mobil deneyim, online video, dijital dönüşüm, iş ortaklıkları, chatbot’lar ve omni-channel bu yıl içerisinde trend olacak konulardan yalnızca birkaçı olarak karşımıza çıktı. 2019’da, EMEA’daki dijital pazarlama stratejilerini sektördeki başka hangi konular ve gelişmeler etkileyecek?

Makalenin devamını okuyun

2- Hikaye anlatıcılığı geçmişte kaldı. 2019 hikaye satma yılı olacak

Sadece çok iyi bir hikaye anlatmakla kalmayıp gerçek ticari getirileri de olan bir video nasıl hazırlanır? Pazarlama bütçeleri ne olursa olsun tüm markalar, marka bilinirliğini ve net kârı artırmak için hangi ilkeleri kampanyalarında uygulayabilir? Doğrudan tüketiciye satış yapan birçok markanın böyle içerikler oluşturmasına yardım eden Travis Chambers bu konuyla ilgili üç ipucu paylaşıyor.

Makalenin devamını okuyun

3- 4 adımda işletmenizi uluslararası pazara taşıyın

Bugün tüm dünyada milyarlarca tüketicinin internet erişimi var. İşinizi büyütmek, yeni müşteriler bulmak için bu büyük bir fırsat olabilir. Fiziksel olarak onlara ulaşamasanız da, internet erişimi uluslararası pazarlardaki potansiyel müşterilerinizi sizinle buluşturabilir. Peki uluslararası tüketicilere nasıl ulaşabilirsiniz? Hiç bilmediğiniz bir pazarda başlangıç noktası ne olmalı? Dijitalde uluslararası büyümeyi biz 4 adımda planlamanızı öneriyoruz.

Makalenin devamını okuyun

4- Akbank Direkt Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Tolga Ulutaş ile finans sektöründe dijital dönüşüm

Google Türkiye Ülke Müdürü Bülent Hiçsönmez ve Akbank Direkt Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Tolga Ulutaş dijital dönüşüm yolculuğunun finans ve teknoloji sektöründe nasıl gerçekleştiğini, gelişen teknolojilerin bankacılığa nasıl yön verdiğini, Google’ın finans sektörünün geleceğine nasıl katkı sağladığını konuşuyor.

İlham veren sohbeti izleyin

5- Dijital pazarlamada dönüşümün beş faktörü: Kitle

Dijital pazarlama dönüşümünün beş faktörünü detaylı olarak inceleyeceğimiz makaleler serisinin ilkine, tüm pazarlama kampanyalarının en önemli bileşenlerinden biri olan “Kitle” ile başlıyoruz.

Makalenin devamını okuyun

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

45,202 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress