Paylaş

TCL Communication ve Qualcomm Technologies Inc., Qualcomm® Snapdragon™ Wear 2100 platformuna dayanarak geliştirilen, böylece ebeveynlerin en son teknolojiden faydalanarak çocuklarıyla bağlantılı kalmalarını sağlayan TCL’nin MOVETIME Aile Kol Saati MT30’u duyurdu. Bu yeni hücresel-bağlantılı kol saati, çocukların ebeveynlerini ve seçtikleri arkadaşlarını aramalarını veya mesajlaşmalarını sağlayıp onların eğlenceli günlük arkadaşı olurken aynı zamanda da önceden belirlenmiş bir bölgeden çıkmaları durumunda doğru konum takibi ve coğrafi koruma yetenekleri sunuyor.

1504594254_movetime2.jpg

Eğlenceli ve kullanımı kolay işlevler

MOVETIME Aile Kol Saati MT30 rengârenk dokunmatik ekranı ve genç çocuklar için kullanımı kolay özellikleriyle öne çıkıyor. Çocuklar arkadaşlarını Bluetooth aracılığıyla ekleyebiliyor, eğlenceli emojiler ve mesajlar gönderebiliyor ve cihazda var olan oyunlarla oynayabiliyor. Elbette ebeveynler de özel uygulamalar sayesinde her zaman çocuklarıyla her zaman bağlantı halinde kalıyorlar.

Her çocuğun havalı en iyi arkadaşı

Kompakt ve küçük bileklere göre tasarlanan MOVETIME Aile Kol Saati MT30, değiştirilebilir saat yüzleri ve bilek bantlarıyla geliyor. Hücresel bağlantı özelliğiyle ebeveynlerin ve çocukların birbirlerine sesli mesaj yollamaları ve arama yapmalarına izin verir. Tek bir kez şarj ettiğinizde iki güne kadar dayanan pil ömrü sunuyor. MOVETIME Aile Kol Saati MT30 ayrıca IP67 uluslararası koruma koduna sahiptir. Toza ve suya (statik suda bir metreye kadar) dayanıklıdır.

Ebeveynlerin gönül rahatlığı

MOVETIME Aile Kol Saati MT30, çok çeşitli konum özellikleri içererek Snapdragon Wear 2100 platformunun GPS yetenekleri sayesinde kapalı ve açık alanlarda konumlandırma, çift yönlü arama ve coğrafi sınırlandırma işlevleri sunuyor. Kol saatinin üstündeki SOS (İmdat) tuşu, cihazın acil durumlarda yardım çağırmasını ve üstün konum doğruluğu sunmasını sağlıyor. Ayrıca coğrafi sınırlandırma özelliği sayesinde, cihaz önceden ayarlanmış bir alandan çıktığında uyarı gönderiyor. Ayrıca aileler özel uygulamalar ve cihaza bağlanabilmeleri sayesinde çocuklarının nerede olduğunu gün boyunca izleyebiliyor.

MOVETIME Aile Kol Saati MT30 ayrıca çocuklara yapılacaklar listesi ve hatırlatıcı işlevlerini sunarak, zaman yönetimini öğrenme konusunda onlara yardımcı oluyor. Ebeveynlere de önemli günleri ve randevuları kolayca işaretleme yolu sunarak hayatlarını kolaylaştırıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

45,206 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress