Paylaş

Anaokulu malzemeleri ve anaokulu mobilyaları, oteller,kafeler,avmler,restoranlar,hastane ve rehabilitasyon merkezi gibi ortak yaşam alanları ve belediyelerde sıkça kullanılan,çocukları eğlendirirken öğreten ürünlerdendir.Yengeç Eğitim Araçları ve Tasarım anaokulu malzemeleri ve eğitici oyuncaklar sektöründe, dürüst hizmet,müşteri memnuniyeti ilkeleriyle geleceğimiz çocuklarımız,onları eğiten öğretmenleri ve ebeveynleri için imalat ve yurtdışındaki bilindik güvenilir markalardan ithalat yapmaktadır.

Yengeç Eğitim Araçları ve Tasarım merkezi Antalya-Muratpaşa’da bulunan,5 yılı aşkın tecrübesiyle şimdiye kadar birçok milli eğitim müdürlüğü,hastane,belediye,vakıf gibi devlet dairelerine ve kafe,avm,lokantalara hizmet vermiştir.Firmamız çizilen okul projesi veya yapılacak alan projesi üzerinden en uygun maliyet ve uygun ürünleri planlayarak hizmete sunmaktadır.Firmamız referanslarımızı web sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Yengeç Eğitim Araçları ve Tasarım, anaokulu mobilyaları sektöründe askılıklar,galoşluklar,dolap,kitaplık,masa,sandalye,halı,döşeme,yatak,kampetler,zemin kaplamaları,yazı tahtaları,panolar,lavabo ve boy aynaları,robotik kodlama ve ileri teknoloji oyuncakları ,teknoloji sınıfları, soft play ürünleri ve tabelalar,egzersiz topları gibi ürünler imal ve ithal etmektedir.

Firmamız tüm ürünlerinde standart 2 yıl garanti verilmektedir.

 

Firmamız anaokulu malzemeleri ürün skalasında ise, lego, puzzle,satranç ve damalar,akıl oyuncakları,oyun evleri, Montessori eğitim sistemine uygun olarak üretilmiş ip ve düğme oyuncakları,duvar oyuncakları gibi çok çeşitte ürün bulunmaktadır.Ürünlerimizin farklı renk ve çeşitleri,fiyat bilgileri gibi ayrıntılı bilgiler için web sitemize uğrayabilirsiniz.

 

Firmamız anaokulu malzemeleri,anaokulu mobilyaları temelinde üretim yapmakla birlikte son yıllarda artan müşteri isteğine yönelik olarak lise ve ortaokullar için amfi gibi donanımlar,akıllı tahtalar,ilgi köşeleri,aile eğitim setleri,ofis mobilyaları da üretmektedir.Bu tip ürünlerin üretimi sipariş üzerine ve sınırlı şekilde yapılmaktadır.

Firmamız ürünlerinde sağlığa zarar verici madde kullanılmamakla birlikte ürünlerimiz zararsız su bazlı boyalarla renklendirilmiştir.

Yengeç Eğitim Araçları ve Tasarım dünyadaki eğitim sektöründeki yenilikleri yakından takip ederek , müşteri lehine maliyet,dürüst ve kaliteli hizmet gayesiyle hizmet vermeye devam edecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

45,258 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress