Paylaş

Beko, beyaz eşya ve elektronik sektöründe dünya çapında 140’dan fazla ülkede faaliyet gösteriyor. 2000 yılından beri Avrupa’nın en hızlı büyüyen beyaz eşya markası olan Beko, ailelerin yaşam tarzlarına ve günlük ihtiyaçlarına yönelik çözümler üreterek yaşam standartlarını yükseltmeye çalışıyor. Aynı zamanda tüketicileri daha sağlıklı yaşamaya teşvik eden, onları bu doğrultuda destekleyen Beko, dünyanın en büyük futbol kulüplerinden FC Barcelona’nın da ana sponsoru.

FC Barcelona ile birlikte geliştirdiği işbirlikleri doğrultusunda marka bugün dünya starı olan futbolcuların en iyi performansı göstermek için nasıl beslendiğini ve nelere dikkate ettiğini biliyor. Bu doğrultuda Beko, FC Barcelona ile birlikte çocuklarda obeziteye meydan okumak ve çocukları sağlıklı beslenmeye teşvik etmek için tellurian bir farkındalık kampanyası başlatmak istedi ve “Eat Like A Pro” projesini ortaya çıkardı.

Kampanyada YouTube In-Stream ve YouTube Discovery ürünleri kullanıldı. Ana filmlerde YouTube In-Stream kullanılırken, tarif videolarında Discovery Ads kullanımı gerçekleştirildi. “Hedef kitlemizin alışkanlıklarını incelediğimizde, ilgili hedef kitlelerde YouTube tarafındaki erişimlerin çok yüksek olduğunu gözlemledik. Bu nedenle medya bütçemizin büyük bir kısmını bu kanala ayırdık,” diyor Beko Digital Marketing Specialist Melis Erdinç.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

4,564 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress