Paylaş

 

Aden Pest Control Sarımsak antifungal özelliklere sahiptir ve çoğu zaman doğal bir ilaç olarak kullanılır.. güçlü bir pestisittir ve aynı zamanda yapmak çok kolaydır.   Diğer organik pestisitlerle karşılaştırıldığında, Bu muhtemelen en az maliyet için en güçlü, etkili, spreydir. Yapmak için, 5 (beş) sarımsak soğanından karanfilleri soyun ve ezin. İyice ezin ve 16 oz ile karıştırın. su. Oda sıcaklığın saat boyunca infüze edelim (mutfaktaki tezgahınız). Daha sonra çok ince bir süzgeçten geçirin ve bir sprey Şişesine dökün (eğer bir sprey şişesi yoksa, sadece bir tanesini evden tekrar kullanın veya Amazon’da bu 2 pk cam sprey şişesini alın. İzmir İlaçlama

 

NEM YAĞI

Nem yağı, bahçedeki zararlıları sert kimyasallar olmadan önlemenin çok etkili bir yoludur-nem yağı, Hindistan’da yetiştirilen bir ağacın tohumlarından çıkarılır. Aden Pest Control Hindistan’da, bu ağacın meyvesini hasat ederler, kabukları hasat ederler ve tohumları iki kez yağa basan tesislere satarlar-ilk basın (Nem yağı), yumuşak vücut böceklerini öldürür, ancak arılara veya toprak formlarına zararlı değildir.

 

Amazon’da soğuk preslenmiş nem yağı bulabilirsiniz.

 

EPSOM TUZU

Epsom tuzu sadece büyük bir haşere caydırıcı değil, topraktaki beslenme emilimini arttırmanın harika bir yoludur-magnezyum, bitkilerin köklerini daha fazla magnezyum, kükürt ve hatta fosfor emmeye teşvik eder.

Sprey veya serpin, sprey tercih ederseniz 1 C. Epsom tuz 5 galon su ile karıştırmak ve Bahçe Bitkileri için uygulamak için daha büyük bir püskürtücü tutmak isteyeceksiniz.   Epsom tuzunun geri kalanını alın ve zararlıları caydırmak için bitkilerin tabanına serpin, aynı zamanda toprağa daha fazla emilimle yardımcı olun.

Amazon’da Epsom tuzu bulabilirsiniz.

ACI BİBER GAZIAden Pest Control Sıcak biber çok etkili olabilir-ama adil uyarı: eldiven kullanmanız gerekecek! İzmir İlaçlama

Sarımsak spreyine çok benzer şekilde, sıcak biberler bahçenizdeki bitkilerde haftada iki kez son derece etkilidir. Eğer sıcak Habanero biber 2 doğranmış bardak toplamak acı biber bir çorba kaşığı ve sarımsak (soyulmuş) bir ampul ile birleştirmek ve mutfak robotu koymak isteyeceksiniz yapmak için. İzmir İlaçlama Püre ince olana kadar, daha sonra 4 galon su ile bir kovaya ekleyin.

Bu karışımı 24 saat dikin. Aden Pest Control Daha sonra birkaç yemek kaşığı Bulaşık sabunu (yedinci nesil) ekleyin ve ince bir süzgeçten bir sprey şişesine geçirin ve haftada iki kez uygulayın.

SÜRTÜNME ALKOL Aden Pest Control  Bu da bitkiler üzerinde harika çalışıyor – ama vahşi gitmeden önce küçük bir alanı test etmek ve tam bahçeye uygulamak her zaman en iyisidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

45,269 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress