Paylaş

Dell Technologies Depolama Departmanı Başkanı ve Genel Müdürü Dan Inbar, yeni depolama platformu için şunları dile getirdi:

“Müşteriler, dijital dönüşüm girişimlerini hayata geçirememelerine yol açan başlıca engellerden birinin, geleneksel BT uygulamalarından veri analizine kadar sürekli artan iş yükünü destekleme ile maliyet kısıtlamaları, sınırlamalar ve mevcut BT altyapılarının karmaşıklığı arasındaki bitmek bilmeyen çekişme olduğunu söylüyor. Dell EMC PowerStore, kuruluşların bu ihtiyaçları karşılamasına yardımcı olacak altyapıyı sunmak için otomasyonu, yeni nesil teknolojiyi ve yeni bir yazılım mimarisini bir araya getiriyor.”

Veri Çağı İçin Modern Altyapı

Altı dokuzluk (%99,9999) kullanılabilirlik için tasarlanan PowerStore sayesinde kuruluşlar karar verme sürecini, veri erişimini ve uygulama performansını hızlandırabilir:

 • Her Türlü İş Yükü: PowerStore; blok, dosya ve VMware vVols için ölçek artırma ve genişletme mimarisi ile çok çeşitli geleneksel ve modern iş yüklerini destekleyerek BT altyapısını basitleştirir.
 • Optimize Edilmiş Performans: PowerStore, uçtan uca NVMe tasarımı ve kalıcı depolama olarak çift bağlantı noktalı Intel® Optane™ SSD’lerle güçlendirilen Depolama Sınıfı Bellek desteği sayesinde önceki Dell EMC orta sınıf depolama dizilerinden yedi kat daha hızlı ve üç kat daha duyarlıdır.
 • Ödün Vermeyen Verimlilik: Dell EMC PowerStore’un uyarlanabilir mimarisinin birleşimi, zorlu platform geçişlerini etkili bir şekilde sonlandırır.

  PowerStore ile Bulut Esnekliği

  Müşteriler, PowerStore’u bulut stratejilerini ve işletme ihtiyaçlarını en iyi karşılayacak şekilde dağıtabilir:

  • PowerStore için Dell Technologies Cloud Onaylı Tasarımlar, zorlu iş yüklerinin hibrit bulut ortamlarında esnek şekilde dağıtılmasına olanak tanır.
  • Dell EMC Bulut Depolama Hizmetleri, PowerStore’u Amazon Web Services (AWS), Azure ve Google Cloud da dahil olmak üzere tüm büyük genel bulutlara yönetilen bir hizmet olarak doğrudan bağlayabilir. Bulut Depolama Hizmetleri, VMware Cloud on AWS’ye Hizmet Olarak Veri Kurtarma (DRaaS) sağlar.
  • PowerStore, kuruluşların bulut benzeri operasyonlara geçişini hızlandıran Dell EMC PowerOne otonom altyapısı içinde bir depolama seçeneği olarak dağıtılabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

4,753 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress