Paylaş

lazer epilasyon ,kıl köküne kişiye uygun dozajda farklı dalga boyutlarında lazer ışınları verilerek kıl kökünün tahribi ve seanslar süresince tamamen yok edilmesidir.

Diğer epilasyon uygulamalarına göre daha güvenilir,konforlu,etkili,kalıcı,ekonomik bir yöntem olan lazer epilasyon kadın ve erkek,12 yaşını bitirmiş her bireye uygulanır.

Lazer epilasyon cilde 2-3 mm öteden tema etmesi sebebiyle daha hijyeniktir.Yaklaşık 3 ila 7 seans arasında tüm vücutta istenmeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz.Yüz bölgesi dahil ,kulak delikleri,göz çukuru ve burun içi haricinde tüm vücuda lazer epilasyon uygulaması yapılır.Yüz bölgesi daha hassas olduğu için 5-10 seans arasında tüm tüyler biter.

Lazer Epilasyon uygulaması yanlış uygulanırsa veya sahte lazerler kullanılırsa yanık veya başka kalıcı hasarlara sebep olur.Bu nedenle sağlık bakanlığınca onay ve ruhsatlı yerlerde yapılması önemlidir.

Aynı zamanda ,Lazer epilasyonun kıl dönmesi ve batık gibi sorunların en temel ve basit çözümü olduğu bilinmelidir.

Epidermis Polikliniği,1994’den beri İzmir’de hizmet veren başta lazer epilasyon olmak üzere profosyonel cilt bakımları,leke,kılcal damar ve sivilce tedavileri,saç ekimi,kalıcı makyaj,kıl dönmesi ve batık tedavileri,bölgesel incelme,göz çevresi morluk vs tedavileri,yüz ve dudak dolgusu gibi tüm güzellik işlemlerini büyük bir titizlikle uzman ekibiyle gerçekleştirmektedir.

Epidermis Polikliniği ,ABD-FDA ve diğer sağlık kuruluşlarınca onay ve ruhsatlıdır.

Epidermis Polikliniğinde lazer epilasyon öncesi kişiye özel cilt analizleri yapılarak uygun dozajlar belirlenir ve en uygun lazer epilasyon yöntemi uygulanarak en kısa sürede güvenli ve başarılı sonuç alınır.Alexandrite lazer epilasyon sistemleri,diyot ve nd yağ lazer,iğneli epilasyon gibi epilasyonlar kullanılan yöntemlerdendir.Özellikle Alexandrite lazer epilasyon sistemi gelişmiş son teknolojiyi kullanarak,soğutma sistemiyle en acısız,hızlı ve konforlu çözüme ulaştırır.İğneli epilasyon ise ayva tüylerde,açık tenlerde daha çok kullanılır.Bu epilasyon yönteminde kıl köküne iğneyle girilir,düşük elektrik akımıyla kıl kökü yok edilir. https://www.epidermis.com.tr/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

45,276 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress