Paylaş

Galaxy Note 8’e Asya’dan Büyük Onur

Geçtiğimiz hafta düzenlenen Indian Mobile Condress 2017’ye damga vuranlar içerisinde Galaxy Note 8’in yer aldığını söyleyebiliriz. Samsung’un yeni amiral gemisi olan Galaxy Note 8, Hindistan’ın en büyük ödüllerinden birisine layık görüldü.

Hindistan, bu yıl kendi teknoloji fuarını düzenleme kararı yaptı ve India Mobile Congress ise ilki ile oldukça dikkat çekmeyi başarabildi. Infia Mobile Congress geçtiğimiz hafta başladı ve sona erdi. Fuarın sona ermesiyle beraber fuarda en fazla dikkat çeken cihazlarında belli olduğunu söyleyebiliriz. İlki düzenlenen Hindistan teknoloji fuarında en fazla ilgiyi ise Samsung’un yeni amiral gemisi olan Galaxy Note 8 gördü.

India Mobile Congress 2017’de yer alan jüriler tarafından Yılın Cihazı ödülüne gördüğü ilgiyle bu ödülü hak eden Samsung Galaxy Note 8 layık görüldü. Samsung’un amiral gemisinin bu ödüle layık olmasında ise Hindistan’a özel olarak hazırlanmış olan özelliklerin etkili olduğunu söyleyebiliriz. Cihazda yer alan Bixby asistanı Hindistan’da yer alan farklı aksanları anlama özelliğine sahip ve bu ödülü Samsung’a getirenin ise Bixby’nin bu özelliği olduğunu söyleyebiliriz. Samsung yeni amiral gemisini 12 Eylül tarihinde Hindistan’da satışa çıkardır ve şuan Hindistan’ın en popüler cihazlarından birisi olarak görülüyor.

Samsung Galaxy Note 8 Özellikleri

Galaxy Note 8 4 bin 999 TL satış fiyatıyla ülkemizde satışa sunulacak. 6.3 inç büyüklüğe sahi ola cihaz 6 GB RAM’a sahip. 2960 x 1440 piksel, Gorilla Glass 5, Super AMOLED ekran kullanılmış durumdadır. İşlemci seçimi ise Exynos 8895’tir. Micro SD destekli olan Note 8, 64 GB depolama alanına sahiptir. OIS destekli çift kamerasının ikisi de 12 megapikseldir. Ön kamera ise 8 megapiksel, pil gücü de 3300 mAh değerine sahiptir. İşletim sistemi ise Android 7.1.1 Nougat’tır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

45,275 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress