Paylaş

Techonute Google Glass Sivil hayatta kullanıcılarının dayak yemesine neden olduğu için Google’ı hayal kırıklığına uğratan artırılmış gerçeklik gözlüğü Google Glass, kurumsal alanda ise büyük ilgi görüyor.
Google, gözlüğü farklı kurumlar için işlevsel yazılımlar ve uygulamalarla özelleştirerek, cihazı kurumların teknik uzmanlarının kullanımına sunuyor. Bunların arasında dev hastaneler, inşaat şirkerleri, pazarlama şirketleri gibi kurumlar bulunuyor.
Google şimdi, Avustralya Donanması’nı da müşterileri arasına katmak üzere gibi görünüyor. The Royal Australian Navy Fleet Air Arm (FAA), ya da kısaca Avustralya Donanması, Google Glass gözlüklerinin donanma teknisyenleri tarafından kullanılması için bir pilot program başlattı. Eğer denemeler başarılı sonuç verirse, donanma teknisyenleri artık artırılmış gerçeklik gözlükleri ile çalışacak.
Google Glass’ın kullanıma girmesiyle beraber teknisyenlerin tablet kullanımını sonlandırması ve tamiz/bakım süreçlerini daha hızlı sonuçlandırmaları bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

45,201 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress