Paylaş

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

  • filiz akın.jpg

Bağışıklık sisteminini zayıflaması nedeniyle rahatsızlanan 76 yaşındaki Filiz Akın önceki gün hastanede tedaviye alındı. Serum takılan ve vitamin takviyesi yapılan Akın, hastsane yatağında çekilen görüntülerini sosyal medyadan paylaştı.  Usta oyuncu sağlık durumuyla ilgili bigileri de bu videoyla birlikte açıkladı:

FİLİZ AKIN’IN SAĞLIK DURUMU

An itibariyle, iyileşme doğru. Önemli bir şey değil, endişe edilecek hiç bir şey yok. Eve döndüm bile. Sadece bağışıklık sistemini güçlendirmek gerekti. İnternet bağlantısı olmadığı için devamını yazamamıştım. İlginize, iyilik dileklerinize çok teşekkür ederim.

Türkan Şoray ile Filiz Akın, outlet ayında beyin ameliyat olan Fatma Girik'i evinde ziyaret etti.
Türkan Şoray ile Filiz Akın, outlet ayında beyin ameliyat olan Fatma Girik’i evinde ziyaret etti.

TANSİYON NEDENİYLE DÜŞTÜ, YÜZ FELCİ RİSKİNİ ATLATTI

Ocak ayından aniden tansiyonu düşen ve buna bağlı olarak dengesini kaybeden Filiz Akın’ın başına 11 steel zımba atıldı. Usta oyuncu Filiz Akın, kulak enfeksiyonu nedeniyle 23 Aralık 2018’de ameliyat oldu. Yüz felci ve menenjite yakalanma riskiyle karşı karşıya kalan Filiz Akın, operasyon sonrası şunları söylemişti: “Üç aydır serumlara, tüp takma ameliyatlarına rağmen sağ kulağımdaki enfeksiyon iyileşmiyordu. Prof. Dr. Günter Hafız, 23 Aralık’ta beni acil olarak ameliyata aldı. 6 saat süren, çok teknik ve karmaşık bir ameliyat geçirdim. Kulak zarı dahil, kulak içindeki tüm hasarlı dokular kazınarak boşaltıldı. Böylece kalıcı yüz felci ve menenjite dönüşebilecek bir tehlikeden ramak kala kurtarıldım.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

45,278 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress