Paylaş

izmir havalimanı araç kiralama Bütçe ayrıntılı yerel bilgi, esneklik ve ihtiyaçlarınızı karşılayan en iyi şekilde para değerinde almak için izin hizmeti ile dünyanın en büyük araç kiralama markalarından birinin gücünü birleştirir.

2005 yılında kurulan Cheap car hire Rent A Car ticari markası cHEAP CAR HİRE’ ye aittir., avis bütçe EMA Ltd iştiraki , Orta Doğu Bazı bütçe Ofisleri bu şirkete ait olsa da, bazıları franchising yöntemi ile bölge genelinde yerel operatörler tarafından işletilmektedir.

Küresel ağımız şu anda 20’den fazla ofisten oluşuyor ve 2 ülkede farklı otomobil, kamyon ve minibüs modelleri ile hizmet veriyoruz.

İsmimiz benzer gibi, biz her zaman en iyi şekilde ödenen para değerinde vermek için kendimizi adamış.İzmir havalimanı araç kiralama Ve şimdi her şey dahil fiyatlar, ön ödeme seçenekleri ve her şeyin sizin kontrolünüz altında olmasını sağlamak ve bütçenizden tasarruf sağlamanıza yardımcı olmak için tasarlanmış diğer çeşitli ödeme yöntemleri ile hizmetinizdeyiz.

Tüm araçlarımız, kiraladığınız araç hakkında endişelenmenize gerek kalmamasını sağlamak için her kiradan önce güvenlik kontrol edilir ve temizlenir ve filomuzu sürekli yenilediğimizden, en son araç modellerini her zaman düşük fiyatlarla kullanacaksınız.

Tüm kiralama ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz.
izmir havalimanı araç kiralama

izmirhavaalanıaraçkiralama.org yüksek kaliteli İkinci El Otomobiller için Pan-Avrupa dijital pazarı, herhangi bir arabayı her zaman, her yerde sorunsuz bir şekilde teslim ediyor ve cheap car hire’ın kendi filosunun yanı sıra üçüncü taraf tedarikçilerinden araçlar ile birlikte geliyor.

Değer zincirimiz

Bu iki işletme sayesinde İzmir havalimanı araç kiralama, otomobil üretimi ve dağıtımı dışında tüm Otomotiv değer zincirinde oynuyor ve kurumsal, KOBİ, özel ve hareketlilik müşterileri için güvenilir bir ortak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

45,259 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress