Paylaş

Kale rampa makine imalatı sektöründe 10 yıllık iş tecrübesi ve mühendislik ahlakıyla yapmış olduğu işlerle adından söz ettirmektedir.2016’da Tekirdağ-Çorlu’da kurulmuş olan Kale rampa özellikle de yüklem sistemleri olan rampalar alanında ülkenin dış bağımlılığı minimuma indirgeyerek ülkenin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Kale rampa ,hidrolik rampa,yükleme rampaları,gömme rampaları,teleskobik rampalar,makaslı platformlar üretmektedir.Rampalar dışında endüstriyel kapı sistemleri,raf sistemleri,konveyör ve vinç sistemleri,konveyör bantlı sistemler,çelik kontrüksiyonlu sistemler,kayar kapı motorlu sistemleri gibi ihtiyaçlara yönelik tasarlanmış ürünlerin imalatını yapmaktadır.

Kale rampa ürünlerinde yükleme rampa sistemleri en çok kullanılan sistemlerdendir. Yükleme işlemi için,depolarda,fabrika alanlarında vb birçok alanda kullanılan yükleme rampaları yer kazancı sağlar,işletmeye zaman kazandırır,konforlu bir yükleme sağlar ve iç,dış mekanlarda kullanılabilir.Yükleme rampaları yapılacak işin özelliğine göre hidrolik ve mekanik olarak sınıflandırılmıştır.

Hidrolik rampalar ise klasik rampalara göre mekanik sistemle değil,yükseklik ayarı hidrolik sistemle yapılır.Hidrolik rampalarda 12 metreye kadar çıkan uzunluk sayesinde yükleme işlemi daha konforlu bir hal almaktadır.

Teleskobik rampalar ise,menteşeli rampaların dilinin yetmediği durumlarda kullanılır.Daha uzun olduğu için sıkça tercih edilen teleskobik rampalar,kendi yüklenici ayarını ve yük taşıma yolunu ayarlayarak kullanıcı ve yükleyicilere konforlu bir yükleme işlemi sunar.Teleskobik rampalar 2 pistonludur ve bu özelliği sayesinde daha kolay ve güvenli bir yükleme,boşaltma işlemi sağlar.Aynı zamanda teleskobik rampalarımızda kullanılan özel dizayn pano sistemi sayesinde teleskobik rampalar, uzaktan kumanda edilerek çalıştırılır.

Bir diğer rampa sistemi olan gömme rampalar ise, kot farkının olmadığı bölümlerde yaklaşık 15 tona kadar yük taşıma kapasitesine sahip biçimde üretilmiştir.Gömme rampalar fazla yer kaplamazlar.Özellikle 1600 ila 0 mm arasındaki yükleme ve boşaltma işlemleri için son derece idealdir.

Kale rampa, birçok markayla çalışmış olup referanslarımıza web sitemizden ulaşabilir,aynı zamanda ürünlerimizin teknik özelliklerini ayrıntılı öğrenebilirisiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

45,275 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress