Paylaş

Ekip, tek bir reklam öğesinin toplu halde özelleştirilmesini sağlayan bir araç olan YouTube Director Mix’i kullanarak, basit bir metin değişikliğiyle farklı kitle ilgi alanlarına hitap edecek şekilde kolayca özelleştirilebilen bir marka mesajı içeren 30 saniyelik bir video öğesi oluşturdu.

Sonuçta bu mesajın 150’den fazla farklı şekli ortaya çıktı. Örneğin, reklam öğesinin birkaç sürümünde, Coachella ve NHL Stanley Cup gibi o an trend olan veya yakın tarihte gerçekleşecek etkinliklere videonun başlangıcında atıfta bulunuldu.

3. Zamanında vereceğiniz kişiselleştirilmiş bir mesajla ön plana çıkın

Yüzlerce reklam öğesi sürümü hazırlayan Caesars Entertainment, her mesajın hedeflendiği kitleye ulaşmasını sağlamak için bir medya planı oluşturdu. Örneğin ekip, gece hayatına ilgi duyan kişilere veya gurmelere ulaşmak için yakın ilgi alanı kitlelerini kullandı ve bu kişilere alakalı bir reklam sundu. Ayrıca, kısa süre önce etkinliklerle ilgili, Country Music Awards, Coachella ve Stanley Cup Finals gibi aramalar yapmış kullanıcıları bulmak için özel yakın ilgi alanı kitlelerini kullandılar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

45,278 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress