Paylaş

Seçenek bolluğu ve yüksek düzeyde bilgi erişiminden dolayı tüketici davranışı sürekli değişiyor. Sadık tüketiciler oluşturmak, markanızı bir kez tercih etmiş tüketicilere yeniden ulaşmak ya da sunduğunuz hizmeti deneyimlerken karşılaştığı bir adımda süreci tamamlamaktan vazgeçen kitlelere erişmek günümüzde sunulan çözümlerle artık daha kolay.

2017 yılında Etstur’un yeni bir girişimi olarak kurulan ve dünya çapında 200 binden fazla tesiste otel rezervasyon imkanı sunan Odamax, halihazırda Google Görüntülü Reklam Ağı’nı kullanarak görünürlük sağlıyordu ancak istediği satış oranlarını elde edemiyordu. Bunun için hem görünürlüğe hem de performansa fayda sağlayacak bir kampanya oluşturmak istedi.

Odamax, web sitesini ziyaret etmiş olan kişilere sitede görüntüledikleri ürünler veya hizmetlerle ilgili reklamları göstermek için kullanılan Dinamik Yeniden Pazarlama kampanyasını uygulamaya karar verdi. Odamax’ın web sitesini daha önce ziyaret etmiş ancak otel rezervasyonu yapmamış, rezervasyonun farklı adımlarında vazgeçmiş ve bunun yanında daha önce rezervasyon yapmış ve tekrar yapma ihtimali olan kişiler spesifik olarak hedeflendi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

45,277 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress