Paylaş

Temizlik hizmeti sunan şirketleri bir araya toplayan Temizlikyolda.com, Nevzat Aydın öncülüğünde 3. yatırım turunu kapattığını açıkladı.

İstanbul merkezli Temizlikyolda, son yatırımını Mayıs 2016’da 5 milyon değerlemeyle almıştı. Yeni yatırım turunda değerleme paylaşılmıyor ama aldığımız bilgilere göre Nevzat Aydın bu turda Temizlikyolda’nın yüzde 10 hissesini satın aldı. Nevzat Aydın’ın yanısıra Turgut Konukoğlu ile EGİAD’dan 11, BIC Angels’tan ise 1 yeni yatırımcı daha bu tura katıldı*. Temizlikyolda’nın ikinci tur yatırımına da katılan Nevzat Aydın’ın Dubai merkezli Justmop’un da yatırımcısı olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

50 bin kullanıcıyı geçti

Temizlikyolda‘nın kurucusu Hakan Kibar, bugüne dek 35 yatırımcıdan destek aldıklarını söylüyor ve halen çoğunluk hissesinin kurucu ortaklarda olduğunu paylaşıyor. Yeni yatırımın özellikle ekibi büyütmek, Ege Bölgesi’ndeki büyüme ve yeni tasarımlar (web/mobil) için kullanılacağını söyleyen Kibar, Temizlikyolda’nın kullanıcı sayısının da 50’i aştığını dile getiriyor.

Geçtiğimiz aylarda SGK’nın günlük sigorta sistemini entegre eden Temizlikyolda, kuru temizleme, ev ofis temizliği, halı yıkama vb. temizlik hizmetlerine aracılık ediyor. Aldığımız bilgilere göre girişimin planları arasında yeni bir yatırım daha almak ve yurtdışına doğru büyümek var.

Temizlikyolda şu anda 6 ilde ve Kıbrıs’ta hizmet veriyor ve Türkçe ve İngilizce dil seçenekleri sunuyor.

*Yeni yatırımcı listesi:
1. Aydın Buğra İlter (EGIAD Yönetim Kurulu Başkanı)
2. Alp Avni Yelkenbiçer
3. Frederic Pagy
4. Özüm İlter Demirci
5. Neşe Gök (İnci Holding)
6. Levent Kuşgöz
7. Şelale Zaim (İnci Holding)
8. Orkun Ürkmez
9. Hüseyin Kadıoğlu
10. Mesut Özdamar
11. Mustafa Aslan
12. EGIAD’tan bağımsız olarak binnaz.com’un kurucusu Sertaç Taşdelen

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

45,261 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress