Paylaş

7 yıl önce çıkan son oyunu ile serinin bittiğini düşündüğümüz Crysis, hakkında yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Crysis’in resmi Twitter hesabı üzerinden heyecan yaratan bir açıklama paylaşılmıştı. Şimdi ise bu açıklamaya bir yenisi daha eklendi.

Yeni Crysis oyunu geliyor olabilir!

Crysis hesabında bugün yapılan, “Hey Nomad, you’re still with us?” mesajı ile Crysis hayranları daha da heyecanlanmışa benziyor. Yapılan paylaşımda, Crysis’in Twitter hesabından ana karakterimiz olan Nomad’e gönderme yapılarak, hala bizimle olup olmadığı soruluyor. 

İlerleyen günlerde Crysis markasının geleceği hakkında daha çok bilgiye sahip olmayı umuyoruz.

Önceden ne olmuştu?

En son 7 yıl önce son oyunu piyasaya çıkan Crysis ile ilgili heyecan verici bir gelişme yaşandı. Crysis’in resmi Twitter hesabından, yeni oyun için heyecanlandıran bir paylaşım yapıldı.

Çıktığı dönemde grafikleriyle damga vuran Yerli kardeşler tarafından yapılan Crysis’in hikayesi yedi yıl önce son bulmuştu. Aradan geçen yedi yılın ardından hala grafikleriyle göz dolduran oyunla ilgili ilginç bir paylaşım geldi.

Yeni Crysis oyununa bir gönderme daha geldi

Crysis’in resmi Twitter hesabı üzerinden “Receiving Data” yani “Bilgiler alınıyor” şeklinde bir açıklama yapıldı. Bu da yeni bir Crysis oyununun ya da bugüne kadar piyasaya sürülen oyunlardan birinin tekrardan yapılmaya başlandığı hakkında iddiaların ortaya atılmasına neden oldu. Şu an için herhangi bir resmi açıklama yapılmadı, ancak yeni bir oyun gelirse bunun PlayStation 4 ve bilgisayar odaklı olabileceği söyleniyor. Yani yeni Crysis oyunu, yeni konsollara yönelik remake bir yapım olabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

45,184 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress