Paylaş

Her ay, YouTube kullanıcılarının en başarılı bulduğu reklamlar YouTube Ads Leaderboard listelerinde bir araya geliyor. Bir gelenek haline gelen YouTube Ads Leaderboard Ödül Töreni ise, tüm yıl boyunca YouTube’da yayınlanan en başarılı ve yaratıcı reklamların yanı sıra, listelerde en çok yer alan markalar ile kreatif ve medya ajanslarını ödüllendiriyor.

Sunuculuğunu Ece Sükan’ın üstlendiği, “Sınır Ötesi Reklamcılık, Özgün İçerik ve Özgür Platform” temasıyla gerçekleşen ödül töreni, Google Türkiye Ülke Müdürü Mehmet Keteloğlu’nun YouTube’da 2018’i nasıl geçirdiğimize değinen açılış konuşmasıyla başladı.

Geleneksel medyadan dijital dünyaya uzanan dönüşüm yolculuğu ve YouTube’da bunu nasıl deneyimlediğimiz Keteloğlu’nun değindiği konular arasındaydı; “Tüketici alışkanlıkları değiştikçe, teknoloji dünyası geliştikçe, ürettiğimiz işler ve platformlar da aynı doğrultuda evriliyor. Bu değişime ayak uydurabilen, tüketicisini merkeze koyup iletişimini bu doğrultuda şekillendirebilen, çağı yakalayabilen iletişimciler bu yeni dünyada bulundukları konumu güçlendiriyor.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

45,260 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress